Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Для забезпечення лікарень Полтави киснем з держбюджету надійшло 3 млн 710 тис. грн

Для забезпечення лікарень Полтави киснем з держбюджету надійшло 3 млн 710 тис. грн.

Про це повідомили під час засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів міськради.

Відповідно до проєкту рішення, пропонується збільшити доходну та видаткову частину загального фонду міського бюджету за рахунок субвенції з місцевого бюджету на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на суму 3 млн 710 тис. гривень.

Ці кошти спрямують на дитячу міську клінічну лікарню, 3 та 5 міські клінічні лікарні на придбання настінних дозаторів кисню, кріоциліндрів кисневих, газифікаторів та концентраторів. Також частину коштів планують спрямувати на поточний ремонт системи централізованої подачі кисню та відповідну проєктно-кошторисну документацію.

Даний проєкт рішення депутатами постійної комісії одноголосно погодили та рекомендували його на розгляд виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Нагадаємо, за добу у Полтаві виявили 178 випадків COVID-19. З початку пандемії підтвердили 4849 випадків захворювання.

Система Orphus