Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Для нацменшин у школах запровадять навчання різними мовами, – МОН

У Міністерстві освіти і науки заявили, що у деяких школах для національних меншин хочуть впровадити навчання на кількох мовах.

Таку ідею озвучив тимчасовий очільник МОН на онлайн-зустрічі з директором Офісу Верховного комісара ОБСЄ у справах національних меншин Крістофом Кампом, пише 24 канал.

Сергій Шкарлет додав, що за два роки співпраці МОН спільно з Офісом ВКНМ ОБСЄ провели понад 20 експертних обговорень, тренінгів, круглих столів, конференцій, нарад з впровадження багатомовної освіти. Це допомагає підтримувати діалог, обмінюватися досвідом, обговорювати виклики і спільно шукати шляхи їх вирішення.

У МОН запевнили, що Всеукраїнський експеримент “Формування багатомовності дітей та учнів” реалізується з 2016 року в Закарпатській, Одеській та Чернівецькій областях у 10-ти закладах освіти. Він передбачає впровадження багатомовної освіти для підготовки молодого покоління до життя в нових умовах міжнародної взаємодії і співробітництва.

Також вони обговорили нові виклики перед школами в умовах пандемії COVID-19, проблеми реалізації нового освітнього законодавства, використання можливостей Громадської ради представників національних меншин при МОН.

 

Система Orphus Поделиться на fb