Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Де у Полтаві можна купити вакцину проти грипу: перелік аптек

Як повідомляли у МОЗ,  до епідсезону 2020–2021 років в Україну поставлено 665 тисяч доз вакцини проти грипу.

Це вакцини трьох виробників: «Ваксігрип Тетра» (виробник — «Санофі Пастер», Франція, чотирьохвалентна), “Інфлувак” («Абботт Біолоджікалз Б.В.», Нідерланди, трьохвалентна), «Джісі Флю» («Грін Кросс Корпорейшн», Південна Корея, трьохвалентна). 

Вакцинація проти грипу не входить до національного переліку календаря щеплень. Тому вакцинуватись можна придбавши вакцину в аптечній мережі. Для цього вам потрібно проконсультуватись зі своїм сімейним лікарем.

Читайте також: COVID-19 та грип: що спільного та як вберегтися

Лікарі вважають, що більш дієвою є вакцина «Ваксігрип Тетра». Але в аптеках Полтави, на даний час немає цієї вакцини. У мережі аптек “Медсервіс” можна придбати під замовлення (вартість 330 грн).

«Джісі Флю» можна придбати в аптеках мережі “Аптека 24”, її вартість близько 300 грн.

А вакцини “Інфлувак” взагалі немає.

“Попри те, що інфекційна хвороба, викликана вірусом грипу, зазвичай протікає у неускладненій формі, вона може призводити й до тяжкого перебігу. Особливо це стосується людей старшого віку, вагітних, осіб з хронічними хворобами, маленьких дітей. Циркуляція вірусів грипу під час пандемії COVID-19 в осінні та зимові місяці може мати важкі наслідки для вразливих груп населення”, – зазначив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

 

Система Orphus