Ви тут:
Суспільство 

COVID-19: «Укрзалізниця» закликає не зупиняти пасажирське сполучення

Підприємство виступає за максимальне збереження пасажирського руху в умовах карантину.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці у facebook.

«До Укрзалізниці щодня надходять тисячі звернень від стурбованих пасажирів щодо обмеження залізничного сполучення в окремих регіонах у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації. Тож ми чітко пояснюємо нашу позицію.
Укрзалізниця буде суворо дотримуватися всіх рекомендацій та рішень, прийнятих КМУ та Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо пасажирського залізничного сполучення.
Але, у свою чергу, сподіваємося, що ці рішення будуть державницькими та виваженими», – йдеться у повідомленні.

Акціонерне товариство «Українська залізниця» (АТ «Укрзалізниця», Укрзалізниця) — засноване у жовтні 2015 державне акціонерне товариство залізничного транспорту загального користування, національний перевізник вантажів та пасажирів, метою діяльності якого є задоволення потреб у безпечних та якісних залізничних перевезеннях у внутрішньому та міжнародному сполученні, забезпечення ефективного функціонування та розвитку залізничного транспорту та ін.
Де-факто є державним підприємством-монополістом у сфері залізничних перевезень.
Компанія забезпечує 82 % вантажних і майже 50 % пасажирських перевезень, які здійснюються усіма видами транспорту. За обсягами вантажних перевезень українська залізниця займає четверте місце на Євразійському континенті, поступаючись лише залізницям Китаю, Росії та Індії.

Система Orphus