Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

COVID-19: у Полтаві змінили правила прийому пацієнтів сімейними лікарями

У Полтаві змінили правила прийому пацієнтів сімейними лікарями Центрів первинної медико-санітарної допомоги у зв’язку із пандемією COVID-19.

Про це повідомили у Департаменті охорони здоров’я міськради.

Обов’язкова умова для відвідування лікарні – температурний скринінг. Крім цього, проводиться збір анамнезу за останні дні (наявність лихоманки та інших симптомів ГРВІ, перебування за кордоном та містах із високим рівнем передачі COVID-19 та ін.).

Читайте також: Мобілізація медпрацівників та розгортання польових шпиталів: МОЗ готується до погіршення епідситуації

При наявності лихоманки та анамнезу, пацієнти скеровуються у спеціально обладнаний ізолятор, де проводиться огляд та при потребі забір матеріалу для проведення ПЛР-тестування, а також за показами призначається рентгенологічне дослідження легень, визначається метод лікування, детально роз’яснюються подальші дії пацієнта.

Розмежування потоків пацієнтів на амбулаторний прийом до сімейного лікаря за визначеними годинами.

Візит до Центру первинної медико-санітарної допомоги рекомендують погоджувати по телефонам реєстратури.Мобільні номери телефонів реєстратур можна переглянути тут.

“Просимо із розумінням поставитися до тимчасових нововведень. Адже це зроблено, у першу чергу, для вашої безпеки!”, – зазначили у Департаменті.

Нагадаємо, протягом минулої доби у Полтаві виявили 193 випадки COVID-19. З початку пандемії лабораторно підтвердили 3546 випадків COVID-19. 

Система Orphus