Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Чому з’являються темні кола під очима та як позбутися: причини і поради

Сучасні дівчата, щоб позбутися темних кіл під очима, маскують їх або використовують патчі. Проте можна уникнути їхньої появи, якщо знати про причини, які провокують небажані потемніння на ділянці шкіри навколо очей. Косметологічним шляхом ви лише тимчасово позбуваєтеся темних кіл, а варто вирішити проблему назавжди.

Чому з’являються темні кола під очима, пише 24tv.ua

Авітаміноз. Саме через ця причина є найпоширенішою серед тих, які викликають появу темних кіл під очима. У такому випадку, якщо ви маскуватимете їх консилером, виправлятимете ситуацію кремом чи сироваткою, то не досягнете бажаного результату. Тому краще зробити аналіз, дізнатися, яких вітамінів вам бракує та пройти курс. Ймовірно, у вас дефіцит B12. Вам знадобиться також вживати більше червоного і білого м’яса, морепродуктів, шпинату та бобових.

Хронічна втома. Фізичні та психічні навантаження відображаються на стані шкіри у вигляді акне або темних кіл. Спробуйте змінити спосіб життя, збалансувати навантаження і відпочинок, сон повинен бути повноцінним та здоровим.

Сильне навантаження на очі. Якщо ви регулярно працюєте за комп’ютером чи з іншими гаджетами, то уникнути появи темних кіл під очима майже неможливо, маючи генетичну схильність. Спробуйте робити масаж відповідної ділянки на обличчі, робіть перерви під час роботи, а також приймайте вітаміни для очей.

Алергія. Темні кола – не є симптомом алергії, але у тих, хто страждає нею, може з’явитися така дотична ознака хвороби. Адже через сльозоточивість та нежить вени біля очей розширюються, і шкіра темнішає.

Неправильний догляд за шкірою навколо очей. Потрібно зволожувати та живити цю ділянку спеціальними засобами, які призначені для догляду за ніжною і тонкою шкірою навколо очей. Якщо у вас є сумніви, то варто звернутися за консультацією до косметолога, який допоможе підібрати правильну доглядову косметику.

фото ілюстарційне

Система Orphus