Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Через COVID-19 мешканців Малоперещепинської ОТГ закликають без нагальних потреб не виходити на вулицю

Через значне поширення COVID-19 мешканців Малоперещепинської ОТГ закликають без нагальних потреб не виходити на вулицю та за можливості працювати дистанційно.

“У зв’язку із запровадженням активних карантинних заходів через великий ризик можливого зараження на коронавірус COVID – 19 звертаємось до вас: знайти всі можливості, аби постійно, на період карантину перебувати вдома, у своїх оселях та приміщеннях; часто провітрювати приміщення, час від часу проводити дезінфекцію; вживати багато рідини та уважно стежити за станом свого здоров’я; максимально обмежити пересування вулицями своїх населених пунктів, виходити на вулицю винятково за найнагальніших потреб; категорично обмежити відвідини осель один одного, обмежити “дружні візити у гості”, намагатися утримати дітей вдома, обмеживши їхні прогулянки; в разі необхідності виходу на вулицю – намагатися вкрай обмежити спілкування зі сторонніми особами, а, в разі неможливості уникнути такого спілкування – здійснювати його на відстані не менше метра один від одного; по можливості – тимчасово перевести виконання своїх службових обов’язків у режим “віддаленого доступу”, – йдеться у зверненні до мешканців громади.

Людей прохають при кожній можливості – мити руки з милом або іншими дезінфікуючими засобами, обов’язково користуватись антисептиками після дотиків руками до сторонніх предметів (поручнів у громадському транспорті, ручок дверей, пандусів тощо). За щонайменшої підзори появи симптомів – консультуватись зі своїм сімейним лікарем. За наявності симптомів коронавірусу – звернутись за номером телефону «103». А головне, дотримуватись маскового режиму в громадських місцях.

Нагадаємо, на 28 жовтня у Полтавській області зафіксували 289 випадків захворювання на COVID-19. 

 

Система Orphus