Ви тут:
PROвсе Відео Суспільство 

“Бумбокс” презентував кліп на пісню “Ангела”

Популярний український гурт “Бумбокс” презентував кліп на нову пісню “Ангела”.

Композиція “Ангела” увійшла до першої частини подвійного альбому “Таємний код: Рубікон”. Прем’єра кліпу відбулася на офіційному YouTube-каналі гурту. 

Варто зазначити, що “Ангела” – це ремейк на пісню гурту “Крихітка Цахес”. Лідер “Бумбоксу” Андрій Хливнюк розповів, що це хіп-хоп трек, у приспіві якого звучить фраза “Де ти знайдеш такого ангела, як я”. Її співає солістка колективу “Крихітка” Саша Кольцова, пише 24 канал.

“Ангела” – нагадування нам, насамперед, як авторам, про те що мистецтво повинно ставити питання суспільству і реальності. Iнакше – це обслуговування якихось найпростіших банальних людських “хочу”, – зазначив Андрій Хливнюк.

Режисер кліпу Стас Гуренко заявив, що “Ангела” не вдасться подивитися один раз. Щоб побачити всі деталі і “зчитати” меседжі, закладені в відео, його доведеться переглядати і часто ставити на паузу. У відеороботі є багато предметів, кожен з яких має своє значення, з якими пов’язані реальні ісорії з життя нашої країни. 

Творці ролику продумували кожну композицію до найдрібніших деталей. вони надихалися голландськими та іспанськими натюрмортами XVI-XVII століть. 

“Навіть на етапі корекції, ми сиділи з альбомом Хуана ван дер Хамена, запозичуючи з його робіт конкретні кольорові й експозиційні рішення – півонії мали бути такого кольору, золото такого тощо”, – зауважив Стас. 

Система Orphus