Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Будівництво молекулярно-генетичної лабораторії в Національному інституті раку завершиться у 2021 році, – Степанов

Активне будівництво молекулярно-генетичної лабораторії в Національному інституті раку, вартість якої становить близько 104 млн грн, почнеться вже наступного року.

Про це в ефірі ранкового шоу повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Кошти виділялись у 2018 і 2019 роках, та нічого не робилось. Коли я прийшов у міністерство, то побачив, що по цьому питанню навіть не було створено оновленого медичного завдання. Ми його зробили, потім треба було зробити проєкт – зібрати документацію, пройти експертизи. Це все потребує часу. На сам проєкт ще йде 5-6 місяців – це закупівля обладнання, ремонтні роботи і все інше. Ми дуже потребуємо молекулярно-генетичної лабораторії, й, нарешті, отримали всі схвалення та кошти”, – зазначив очільник МОЗ.

Максим Степанов наголосив, що заплановане проведення робіт потребує більшого часу, ніж залишилось до кінця бюджетного року і недоцільно починати і одразу консервувати такий об’єкт. В той же час, проект обов’язково буде реалізований у наступному році, і для цього в бюджеті мають бути закладені відповідні кошти.

“Ми дуже потребуємо молекулярно-генетичної лабораторії, й, нарешті, отримали всі схвалення та кошти. Крім цього, ми наполягаємо на будівництві корпусу променевої терапії Інституту раку, який не будувався з 2012 року. Тобто ми зараз плануємо завершувати ті проєкти, які не робились роками”, – підсумував міністр охорони здоров’я.

Система Orphus Поделиться на fb