Ви тут:
Суспільство 

Буде просувати молодих артистів: Alyona Alyona створила власний реп-лейбл

Відома на весь світ українська реперка Alyona Alyona запустила власний лейбл ENKO.

Більше про це написала на своїй сторінці у соцмережі instagram.

“Саме тому в мене була мрія мати команду, мати лейбл, мати поруч однодумців. Саме тому ідея просування українського контенту не покидала ні дня ні мене, ні Іван Клименко, який горів цим більше і довше, ніж я. І весь цей час ми думали як би його краще зробити об’єднання, щоб збільшувати арсенал своїх, щоб артистам було простіше бути почутими.
І ось цей день настав. Enko music – це реп лейбл, який створили ми, в який ми будемо вкладати всі свої знання та навички в музичній індустрії, який в майбутньому зможе стати надійною та продуктивною платформою для талановитих людей”, – написала співачка.

Переглянути цей допис в Instagram

ENKO ⠀ Так склалося історично, що моє прізвище Савраненко має закінчення «енко». Чи саме це робить мене українкою – ні. Але я щиро рада жити в Україні і робити все, аби наша музика і мова виходила на світовий рівень. ⠀ Саме тому в мене була мрія мати команду, мати лейбл, мати поруч однодумців. Саме тому ідея просування українського контенту не покидала ні дня ні мене, ні @vanek.klimenko , який горів цим більше і довше, ніж я. І весь цей час ми думали як би його краще зробити об’єднання, щоб збільшувати арсенал своїх, щоб артистам було простіше бути почутими. ⠀ І ось цей день настав. @enko_music – це реп лейбл, який створили ми, в який ми будемо вкладати всі свої знання та навички в музичній індустрії, який в майбутньому зможе стати надійною та продуктивною платформою для талановитих людей. ⠀ Поки в ньому є @kalush.official і я. Але вже в наступному році ми почнемо сильнішати, примножуватися, обростати і головне – качати всіх слухачів та радувати їх новими обличчями. ⠀ А поки – із запуском нас! Поїхали 🔥🔥🔥 ⠀ ENKO ⠀ Historically, my last name Savranenko has the ending “enko”. Does that make me Ukrainian – no. But I am sincerely glad to live in Ukraine and do everything to make our music and language world-class. ⠀ That’s why I had a dream to have a team, to have a label, to have like-minded people around. That is why the idea of ​​promoting Ukrainian content did not leave me or @vanek.klimenko , who burned with it more and longer than I did. And all this time we’ve been thinking about how best to combine it to increase our arsenal to make it easier for artists to be heard. ⠀ And this day has come. @enko_music is a rap label that we have created, in which we will invest all our knowledge and skills in the music industry, which in the future will be able to become a reliable and productive platform for talented people. ⠀ So far, @kalush.official and I are in it. But next year we will start to grow stronger, multiply, grow and most importantly – to rock all the listeners and delight them with new faces. ⠀ In the meantime – congrats to us with the launch! Let’s go 🔥🔥🔥

Допис, поширений Альона (@alyona.alyona.official)

Зараз реп-лейбл ENKO займається просуванням самої реперки та гурту KALUS. Але вже наступного року вона обіцяє радувати публіку новими обличчям та ділитися знаннями з молодими артистами.
Для презентації  Alyona Alyona обрала розкішну приталену вечірню сукню з пікантним розрізом, яку зухвало поєднала з чоботами на шнурівці. Зірка зробила хвилясту укладку та макіяж з акцентом на очі й виглядала дуже жіночно, змінивши образи в стилі хіп-хопу. Реперка не приховувала свого щастя, а вир емоцій показала на камеру поряд зі співзасновником ENKO Іваном Клименко.

Альона Олегівна Савраненко, більш відома як alyona alyona (нар. 14 червня 1991, Капітанівка) — українська реп-співачка та авторка пісень. У 2019 році випустила дебютний альбом «Пушка» і мініальбом «В хаті МА», виконує пісні українською мовою.

Система Orphus