Баскетбол: “Прометей” здобув першу перемогу в сезоні Суперліги

“Прометей” переміг вдома Одесу в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 68:55.

Як розповіли у Федерації баскетболу України, у Кам’янському зійшлися суперники, які ще не мали жодної перемоги після стартового ігрового тижня. Хтось з них мав покінчити з невдалим початком сезону. З початку гри здалося, що краще до поєдинку підготувалися господарі. Кам’янчани одразу потужно та злагоджено пішли вперед. Розриваючи стрімкими атаками захист суперника вони змусили Олега Юшкіна брати тайм-аут після невдалого для одеситів початку – 0:7. Корективи не надто допомогли, розмочити рахунок гості змогли лише після 0:11.

Та, схоже, в короткій перерві між чвертями тренеру одеситів таки вдалося вплинути на своїх гравців. З другої 10-хвилинки перебіг подій змінився. Кілька стрімких атак і одесити вже повели в рахунку.
На велику перерву суперники пішли за формальної переваги одеситів у одне очко. Стартова швидкість господарів принесла їм у першій половині перевагу 9:0 за очками у швидкому відриві та 5:3 за перехопленнями. Натомість у одеситів краще ввійшли гравці з лави – 10:3.

Другу половину команди починали за рівної боротьби. Однак поступово гості стали більше помилятися. Відтак рахунок знову хитнувся на користь Прометея. За три з половиною хвилини до кінця основного ігрового часу господарі мали 10 очок переваги. У підсумку ця різниця виявилася нездоланною для гостей. На останні дві хвилини вони, схоже, змирилися з поразкою.
Прометей у другому домашньому матчі сезону здобув першу перемогу. Для одеситів поразка стала третьою.