Ви тут:
Спорт Суспільство 

Баскетбол: “Дніпро” підсилився форвардом збірної України

Клуб повідомив про досягнення угоди з форвардом збірної України В’ячеславом Бобровим.

Про це повідомляє ФБУ.

Напередодні українець розірвав угоду з іспанською Фуенлабрадою, у складі якої починав сезон. Загалом у Іспанії (Гіпускоа, Фуенлабрада), Франції (Кемепер), Литві (П’єно Жвайгждес) та Румунії (Пітешті) наш баскетболіст грав останні п’ять років.

У Дніпрі Бобров виступатиме під №13. Дебютувати в Суперлізі Паріматч він може вже 23 жовтня в виїзному поєдинку проти Тернополя.

Читайте також: Один з лідерів українського баскетболу залишився без клубу

Дніпровська школа баскетболу здавна славилася традиціями. На її базі створювались юнацькі збірні України, які неодноразово ставали призерами і чемпіонами України і СРСР. Через тренерські руки Юхима Борисовича пройшли такі відомі спортсмени, як Волков О., Шаптала А., Ковтун А., Шевченко О., Сильвестров Ю. та інші. Загалом, їм було підготовлено близько 500 майстрів спорту СРСР та України. Вихованки відомого тренера Майзліна Ісаака Юхимовича неодноразово ставали чемпіонами СРСР та України. Раїса Курвякова, Людмила Рогожина та Олена Жирко, мабуть, найвідоміші олімпійські чемпіонки.

Сьогодні практично в кожному клубі національної Суперліги грають 2-3 гравця з Дніпра. Останнім часом команда суперліги «Дніпро» демонструє яскраву динамічну гру. Сенсацією стали перемоги над фаворитами чемпіонату України БК «Київ» у сезоні 2003/2004, БК «Хімік» в сезоні 2004/05.

Система Orphus Поделиться на fb