Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Аудитори Полтавщини забезпечили відшкодування втрат на суму понад 16 млн грн

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області протягом січня – вересня 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів за результатами проведених ревізій та перевірок на суму понад 16 млн грн.

Про це повідомили у пресслужбі Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області.

За підсумками здійснених державних фінансових аудитів впроваджено 54 пропозицій, з яких 29 ‒ спрямовані на досягнення додаткового економічного або соціального ефекту, загальна сума досягнутого економічного ефекту (додаткового результату) становила майже 60,2 млн грн.

Упереджено втрат фінансових та матеріальних ресурсів, внаслідок неефективних управлінських дій або рішень на суму майже 16,7 млн грн.

Керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій за наслідками проведених заходів державного фінансового контролю прийняли 52 управлінських рішень.

Матеріали 18 ревізій та перевірок управлінням передані до правоохоронних органів для належного реагування, правоохоронними органами відповідно розпочато 8 досудових розслідування та вручено 106 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За допущені порушення 55 посадових осіб об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, 25 ‒ до дисциплінарної та 11 ‒ до матеріальної.

фото ілюстративне

Система Orphus