Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Аудитори Полтавщини забезпечили відшкодування втрат на 11,1 млн грн

За результатами проведених фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області ревізій у січні-серпні 2020 року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму майже 21,2 млн грн та забезпечено відшкодування таких втрат на 11,1 млн грн.

Про це повідомили у пресслужбі Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області.

До установ та організацій, під час ревізій яких виявлено бюджетні порушення, у 28 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.

До суду складено та направлено 14 протоколів про адміністративне правопорушення за порушення законодавства про закупівлі за статтею 164-14 КУпАП.

За результатами проведених державних фінансових аудитів об’єктам контролю надано 56 пропозицій, 54 з них виконано. У тому числі, завдяки 29 пропозиціям отримано додаткового економічного ефекту на понад 5,4 млн грн.

Також, забезпечено відшкодування та упередження втрат ресурсів допущених в результаті неефективних прийнятих рішень керівниками об’єктів контролю на 14,6 млн грн.

За порушення законодавства з фінансових питань та про закупівлі 55 посадових осіб об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, 25 посадових осіб – до дисциплінарної та 11 – до матеріальної відповідальності.

Керівники місцевих органів влади, підприємств та організацій за результатами ревізій, аудитів та моніторингу закупівель прийняли 51 управлінське рішення.

фото ілюстраційне

Система Orphus