Ви тут:
Суспільство 

Apple представив iPhone 12

Ввечері у вівторок, 13 жовтня, компанія Apple презентувала новий iPhone 12.

Про це повідомляє BBC Україна.

Лінійка нових айфонів, як і прогнозували, буде складатися не з трьох, а з чотирьох моделей смартфонів. Окрім звичайної версії, а також версій Pro і Pro Max, додасться ще одна – з iPhone Mini.
Вона буде найменшою з усіх, і з екраном 5,4 дюйма за габаритами буде схожою на iPhone SE.
Новий iPhone 12 на 11% тонший за попередників та на 16% легший.

Традиційно для Apple, одним із ключових нововведень в айфонах став новий процесор. Цього разу йдеться про модель A14 Bionic, разом із якою Apple перейшла на 5-нанометровий техпроцес – першою серед конкурентів на ринку мобільних пристроїв.
Екран покриватиме Ceramic Shield, що, за словами розробників, робить новий iPhone у 4 рази більш витривалим до пошкоджень.

Айфони дещо зміняться і візуально – стануть трохи “гострішими” по краях і отримають новий колір корпусу: смартфони стануть доступними у темньо-синьому кольорі, – це на додачу до чорного, білого, червоного та світло-зеленого.

У флагманських версіях рамка пристрою також буде не алюмінієвою, як раніше, а сталевою, а самі вони будуть у чотирьох кольорах – сріблястий, золотий, графіт та синій. Їхні екрани збільшаться – у iPhone Pro із 5,8 дюймів до 6,1дюймів, а Pro Max – із 6,5 дюймів до 6,7.

Система Orphus