Ви тут:
PROвсе Суспільство 

8-й ефір “Танців з зірками” присвятять зірковому судді

18 жовтня відбудеться 8-й випуск шоу “Танці з зірками”. Традиційно до суддівського складу приєднається ще один зірковий артист. Його ім’я вже розсекретили, однак цього разу четвертому судді проєкту буде присвячений весь ефір.

На офіційній сторінці шоу в інстаграмі вже анонсували, яким буде 8 випуск. Так, всі вісім пар танцюватимуть під хіти одного популярного українського артиста. Саме ця зірка стане четвертим суддею і займе крісло поряд з примою-балериною Катериною Кухар, Владом Ямою і Григорієм Чапкісом.

Нею стане Вєрка Сердючка, якій буде присвячений 8 ефір “Танців з зірками”. Учасники проєкту танцюватимуть під відомі пісні співачки у новому звучанні. Крім того, саме Вєрка Сердючка вершитиме долю пар і оцінюватиме постановки. 

Ведучою балкону стане українська зірка Ольга Горбачова. Вона підтримуватиме пари під час виставлення оцінок і першою буде дізнаватися емоції знаменитостей і їхніх партнерів після виступу в прямому ефірі. 

У 8 випуску “Танців з зірками” учасники покажуть на паркеті номери, натхненні власними життєвими історіями, про які розкажуть у візитці. 

Система Orphus