Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

70 фінансових операцій: про боротьбу з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, розповіли полтавські податківці

З початку року відділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС у Полтавській області було виявлено 70 фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму в тому числі за ініціативою управління податкового аудиту – 4.

Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

За результатами проведеного аналізу суб’єктів господарської діяльності на предмет відповідності вимогам законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, складено 17 висновків аналітичних досліджень з ознаками кримінальних правопорушень на загальну суму 79 млн 441 тис.грн (в тому числі 10 матеріалів на суму 20 млн 5 тис. грн за результатами проведеного моніторингу закупівель товарів, робіт (послуг) суб’єктами державної власності), за наступними статтями: 5 – за ст. 209 Кримінального кодексу України на загальну суму встановлених збитків – 15 млн 956 тис. грн, 17 – за предикатними злочинами на загальну суму встановлених збитків – 63 млн 485 тис. гривень.

Приєднано 10 матеріалів аналітичних досліджень з ознаками кримінальних правопорушень до кримінальних проваджень.

За матеріалами відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 6 кримінальних правопорушення на загальну суму 17 млн 121 тис. грн, в тому числі: 1 – за ст. 205 Кримінального кодексу України; 3 – за ст. 191 Кримінального кодексу України на 11 млн 780 тис. грн; 1 – за ст. 367 Кримінального кодексу України на 999 тис. грн; 1 – за ст. 212 Кримінального кодексу України на 4 млн 342 тис. гривень.

фото ілюстраційне

Система Orphus