Ви тут:
Полтавщина Споживач Суспільство 

27 жовтня в одному із сіл Новосанжарського району не буде газу

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на газопроводі-вводі теплогенераторної Лелюхівської загальноосвітньої школи, 27 жовтня  з 8 до 16 години буде припинено розподіл природного газу споживачам села Лелюхівка Новосанжарського району.

З метою уникнення аварійних ситуацій споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами, повідомляють в АТ “Полтавагаз”.

“Відновлення газопостачання буде проводитися за умови присутності споживачів або їхніх представників (повнолітніх членів сім’ї), відсутності порушень Правил безпеки систем газопостачання та надання безперешкодного доступу представникам газової компанії до газових приладів і пристроїв”, – йдеться у повідомленні.

АТ «Полтавагаз» просить мешканців з розумінням поставитися до ситуації, так як проведення відповідного комплексу технічних заходів необхідне для забезпечення підтримки газопроводів і споруд у належному стані, безаварійної та безперебійної роботи систем газопостачання, а отже безперешкодної й безпечної доставки газу до осель споживачів.

Система Orphus