Ви тут:
Суспільство 

18 жовтня – День працівників харчової промисловості

У третю неділю жовтня в Україні відзначається професійне свято працівників харчової промисловості. Харчова промисловість Полтавщини має значний виробничий потенціал і спроможна задовольнити потреби населення у високоякісних продовольчих товарах.

За січень–серпень 2020р. реалізовано харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів на 20,2 млрд.грн (20,5% від загального обсягу реалізованої промислової продукції по області) повідомляють в ГУ статистики у Полтавській області.

За 8 місяців 2020р. вироблено 14,1 тис.т свинини свіжої чи охолодженої – туш, напівтуш (уключаючи оброблених сіллю чи консервантами для тимчасового зберігання), 19,0 тис.т виробів ковбасних та подібних продуктів з м’яса, субпродуктів чи крові тварин та подібних виробів і харчових продуктів на їхній основі (крім виробів ковбасних з печінки та страв готових), 201,5 тис.т олій соняшникової та сафлорової та їх фракцій, нерафінованих (крім хімічно модифікованих), 23,3 тис.т молока та вершків незгущених й без додавання цукру чи інших підсолоджувальних речовин жирністю більше 1%, але не більше 6%, у первинних пакуваннях об’ємом нетто не більше 2 л, 9,3 тис.т сиру свіжого неферментованого (недозрілого і невитриманого; уключаючи сир із молочної сироватки та кисломолочний сир), 22,9 тис.т молока і вершків коагульованих, йогурту, кефіру, сметани та інших ферментованих продуктів, 18,4 тис.т борошна пшеничного чи пшенично-житнього, 14,7 тис.т хліба та виробів хлібобулочних, нетривалого зберігання, 8,6 тис.т печива солодкого (уключаючи сендвіч-печиво; крім частково чи повністю покритого шоколадом або іншими сумішами, що містять какао).

Середньомісячна заробітна плата штатного працівника на підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів у січні–серпні 2020р. становила 11454 грн, що у 2,4 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (4723 грн).

Система Orphus