Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

10 років тому не стало Почесного громадянина Полтави

4 жовтня 2020 року минає десять років, як пішов у засвіти Заслужений працівник вищої школи УРСР, академік, доктор технічних наук, професор, Почесний громадянин міста Полтави Олександр Григорович Онищенко. У Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» вшанували видатного вченого і ректора

Як розповіли у виші, колектив університету пошанував пам’ять колишнього ректора, відвідавши його могилу, а також присвятив сумній річниці меморіальний мітинг з хвилиною мовчання та покладанням квітів до барельєфу.


Олександр Григорович Онищенко (*3 вересня, 1934, Чапаєвці Козельщинського району Полтавської області —†4 жовтня 2010) — український науковець, заслужений працівник вищої школи УРСР, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри будівельних машин та обладнання ПолтНТУ, голова Полтавського відділення галузевої Академії будівництва України, голова експертної ради Вищої атестаційної комісії України, голова спеціалізованої вченої ради із захисту дисертацій за спеціальністю «Машини та обладнання для виробництва будівельних матеріалів і конструкцій», радник ректора Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, голова Полтавського відділення Північно-Східного наукового центру Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України, академік.
Обраний членом експертної ради ВАКу з даної спеціальності. У 1999 р. академіка обрали головою Полтавського відділення Північно-Східного наукового центру Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України, яке діє на базі технічного університету імені Юрія Кондратюка. автор більш ніж 200 наукових праць із гірничої справи, будівництва та педагогіки, які відзначаються фундаментальністю і практичною значимістю.
Голова Полтавського відділення Північно-Східного наукового центру НАН України, депутат Полтавської міської ради.

Система Orphus