Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

1 жовтня стартує голосування у конкурсі “Неймовірні села України”: два села з Полтавщини вийшли у півфінал

1 жовтня  стартує онлайн-голосування V Всеукраїнського конкурсу “Неймовірні села України 2020”.

До редакції AgroPortal.ua надійшли 212 бізнес-проєктів з усіх областей України. Найбільш активними при подачі заявок були жителі Запорізької, Вінницької, Хмельницької та Чернігівської областей, пише Агропортал.

У зв’язку з великою кількістю якісно сформованих заявок, редакція вирішила збільшити кількість сіл, котрі проходять до етапу онлайн-голосування, до 15. Серед них два села з Полтавщини – Більськ і Очканівка.

Півфіналісти конкурсу “Неймовірні села України 2020”:

Онлайн-голосування за бізнес-плани сіл триватиме на сайті AgroPortal.ua до 1 листопада (включно). Таким чином, визначаться 5 сіл-фіналістів конкурсу, які в грудні будуть захищати свої бізнес-плани перед членами Експертної ради.

Село-переможець V Всеукраїнського конкурсу “Неймовірні села України 2020” отримає 100 тисяч гривень на реалізацію бізнес-проєкту від головного партнера — Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Нагадаємо, у 2019 році село на Полтавщині Березова Лука Гадяцького району приймало участь у конкурсі “Неймовірні села України”, та, навіть, потрапило до 20-ку кращих сіл України.

 

 

 

Система Orphus