Ви тут:
Культура Суспільство 

Зйомки фільму про гурт “ДахаБраха” поновили після призупинення

Зйомки повнометражного документального фільму “ДахаБраха. Шлях” режисерки Анни Корж поновилися після призупинення через карантин.

Про це повідомляє 112.ua.

“ДахаБраха. Шлях” — історія про відомий етно-хаос гурт, який робить величезний внесок в українську культуру, популяризацію культурного коду та етніки в різних куточках світу.

Після піврічної перерви відзняли концерти гурту в Одесі та Херсоні в рамках Гогольfest, а зараз знімається участь “ДахаБраха” в масштабному проекті “Ковчег Україна”. В планах – дозняти синхрони з героями в локаціях чотирьох мальовничих ландшафтів України та відео-портрети музикантів, поїхати разом з “ДахаБраха” в фольклорну експедицію та відзняти документальні сцени з їх життя поза музикою.

Загалом за два роки знімальна група проїхала з музикантами майже 40 тисяч кілометрів, побувала в 15-ти містах та в чотирьох країнах: відзняла гастрольний тур у США, концерти у Франції, запис нового альбому в Бразилії. Наприкінці 2019 року було відзнято грандіозний концерт з нагоди 15-річчя ДахаБраха в київському Палаці Спорту.

“Прем’єра фільму запланована на початок 2022 року”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Facebook

Система Orphus