Ви тут:
Суспільство 

Зйомки байопіка про Елвіса Преслі з Томом Генксом буде відновлено до кінця місяця

Режисер Баз Лурманн підтвердив, що виробництво його безіменного фільму про легендарного Елвіса Преслі найближчим часом буде відновлено. У березні роботу над фільмом довелося припинити через пандемію коронавірусу. Актор Том Генкс уже також повернувся до Австралії, де раніше заразився Covid-19.

Про це інформує 112.ua з посиланням на Variety.

Робота над картиною розпочнеться 23 вересня. Сам Лурман написав у соціальних мережах, що щасливий нарешті повернутися до роботи.

“Я вважаю величезним привілеєм те, що в цей непередбачуваний момент світової історії Том Генкс зможе повернутися до Австралії та приєднатися до Остіна Батлера й нашої неймовірної команди для продовження роботи над Елвісом”, – зазначив постановник.

На цю мить Том Генкс перебуває на двотижневому карантині після прибуття до Австралії. Після того, як він закінчиться, актор зможе брати участь у знімальному процесі.

Режисер також подякував владі Квінсленда та місцевим жителям, які надають підтримку знімальній групі в ситуації, що склалася. Він також зазначив, що їм вдалося створити повністю безпечну для співробітників обстановку на майданчику.

“Нагадаємо, одну з головних ролей у фільмі – менеджера Преслі Тома Паркера – грає Том Генкс. У березні актор і його дружина захворіли на коронавірус, після чого виробництво картини згорнули. Усіх інших учасників зйомок також було одразу протестовано, але інших хворих не було виявлено”, – йдеться у повідомленні.

Фото з відкритих джерел

Система Orphus