Ви тут:
Суспільство Україна 

Зеленський відповів на петицію про його відставку через помилку в інформуванні НАЗК

Президент України Володимир Зеленський відповів на петицію громадян, які вимагали його відставки через порушення закону “Про запобігання корупції”, заявивши, що невчасне інформування Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни у майновому стані не є підставою для відставки, а його слова були “взяті з контексту”

Про це йдеться у відповіді глави державина електронну петицію із закликом подати у відставку

Так, за словами Зеленського, його порушення полягало у невчасному інформуванні НАЗК про зміни в майновому стані його родини і сталося у результаті помилки та не пов’язане із корисливими мотивами.

Зеленський наголосив, що відразу після виявлення зазначеної помилки її було публічно визнано і виправлено, а її наслідки не завдали шкоди інтересам громадян або держави.

“З огляду на викладене повідомляю, що ухвалення будь-яких рішень відповідно до вказаної петиції не планується”, – йдеться у відповіді Зеленського.

Президент також заявив, що слова його обіцянки залишити посаду президента України у разі свідомого порушення закону взяті з контексту розмови про неприпустимість існування корупційних схем в управлінні державою і запевнив, що його позиція з цього питання залишається незмінною.

фото: Glavcom

Система Orphus