Ви тут:
Суспільство Україна 

Зеленський увільнив Вітольда Фокіна з посади першого заступника глави делегації України в ТКГ

Президент України Володимир Зеленський підписав указ щодо питань делегації України для участі в Тристоронній контактній групі. Цим документом Вітольда Фокіна вивели зі складу делегації України в ТКГ та увільнили від виконання обов’язків першого заступника глави делегації.

Про це повідомляє Офіс Президента.

Президент констатував, що Вітольд Фокін відступив передусім від справедливої оцінки тимчасової окупації Росією Криму, міста Севастополя, окремих районів Донецької та Луганської областей нашої держави.

“Представляти державу на будь-якому рівні – це не шанс для особистих поглядів та амбіцій, це – безумовний обов’язок втілювати в життя позицію держави та інтереси українського народу. Робота української делегації в Тристоронній контактній групі продовжиться на основі чіткого розуміння повного контролю Росією тимчасово окупованих територій України. Підкреслюємо, що не можна просто назвати миром умови тимчасової окупації частини нашої території, заплющивши очі на існування окупаційних структур та повну відсутність безпеки на цій території. Потрібно вивести з України всі незаконні збройні формування, їхню військову техніку, провести повну деокупацію та повернути Україні контроль над частиною кордону з Росією. Тільки це може бути шляхом до справжнього миру”, – йдеться у повідомленні.

В Офісі Президента наголошують, що головною метою української делегації є повернення виключно на українських умовах усіх тимчасово окупованих територій, громадян країни, а також встановлення довготривалого миру.

Нагадаємо, Вітольда Фокіна призначили першим заступником глави української делегації в ТКГ у серпні цього року.

Система Orphus