Ви тут:
Суспільство Україна 

Завтра під ЦВК з’явиться лабіринт: інсталяція символізує шлях жінки в політиці

22 вресня під будівлею ВРУ встановили інсталяцію у вигляді лабіринту, що символізує шлях жінок в українській політиці. Завтра, 24 вересня – з 10 до 14 години, арт-інсталяція буде розташована під ЦВК.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова.

“Ходила лабіринтами гендерних викликів серед «сосен корабельних» та «звабливих шатенок», ганчірок та рожевих брязкалок, скалок та барвистих розчісок, стояла «під» чоловічим чоботом, а також пройшлась повз десяток чоловічих скептичних, знецініючих, звабливих, зверхніх поглядів з планшетів. Одним словом, відчула життя таким, яким його можуть бачити та відчувати тисячі українок. Напевно мені повезло, адже професійний досвід із колегами чоловіками та жінками не має «диких» випадків дискрімінації за статевою ознакою. Ба більше, я не змогла пригадати випадків, де я відчувала себе професійно приниженою через стать”, – написала перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова.

Арт-Інсталяція має шість зон, які оснащені авторськими роботами відомих українських ілюстраторок, лауреаток українських та міжнародних конкурсів і фестивалів у сфері дизайну. Це – Анна Сарвіра, Євгенія Гайдамака, Тетяна Якунова, Анна Іваненко, Євгенія Полосіна, Варвара Перекрест.

Організатори проєкту – Український Жіночий Фонд та Інститут Розвитку Регіональної Преси, а також платформа «Жінки — це 50% успіху України».

Фото: Facebook

 

Система Orphus