Ви тут:
Суспільство 

Затримання та маски: у Брюсселі поліція розігнала масовий мітинг проти карантину

У Брюсселі напередодні пройшла масова акція протесту проти обмежувальних заходів, спрямованих на боротьбу з коронавірусом.

Як повідомляє Новое время з посиланням на Le Soir, на плакатах, які принесли з собою активісти, були такі написи, як «Я дихаю вільно», «Живи своїм життям, епідемія закінчилася» і «Убиті маскою».

За словами офіційного представника поліції Олів’є Слосса, велика частина протестувальників прийшла на акцію без масок. У зв’язку з цим правоохоронці вирішили зупинити демонстрацію.

У поліції підкреслили, що не застосовувала проти демонстрантів спеціальні засоби. Рішення про припинення демонстрації поліцією було прийнято після того, як учасники протесту не відреагували на кілька усних попереджень.

Читайте також: В Україні зафіксували 2174 випадки COVID-19: “лідирує” Київ

Під час цієї акції були затримані щонайменше дві людини. Одна з них підозрюється в тому, що вдарив в обличчя поліцейського, якого після цього довелося доставити в лікарню.

У Бельгії носіння масок обов’язково для всіх осіб віком від 12 років як на державних, так і та приватних територіях. У Брюсселі носіння масок обов’язково навіть на свіжому повітрі, якщо йдеться про центральні вулиці. Штраф за перебування в такому районі бельгійської столиці без маски становить 250 євро.

поширити новину: