Ви тут:
Суспільство Україна 

Запланований обсяг оборонного бюджету на 2021 рік становить майже 6% від ВВП, – Данілов

У четвер, 10 вересня 2020 року, в Апараті Ради національної безпеки і оборони України відбулася нарада з питань підготовки оборонного бюджету на 2021 рік.

Про це інформує пресслужба РНБО.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов зазначив, що запланований у проекті бюджету на 2021 рік обсяг фінансування сектору безпеки і оборони України становить 5,92% від ВВП. Він нагадав, що відповідний показник на 2020 рік становив 5,45% від ВВП.

“Збільшення видатків – принципова позиція Президента України Володимира Зеленського у питаннях забезпечення національної безпеки”, – наголосив Секретар РНБО України.

Питання щодо збільшення обсягів фінансування сектору безпеки і оборони було опрацьовано Міністерством фінансів України на виконання протокольного рішення за підсумками наради, що відбулася 3 вересня ц.р.

Учасники сьогоднішньої наради внесли пропозиції щодо фінансування потреб суб’єктів сектору безпеки і оборони у наступному році.

За підсумками обговорення Секретар РНБО України запропонував суб’єктам сектору безпеки і оборони проаналізувати стан відповідного фінансування у І-ІІІ кварталах 2020 року і підготувати до 15 жовтня ц.р. звіти про використання коштів.

“При цьому Секретар Ради звернув увагу на важливість підвищення ефективності їх використання”, – йдеться у повідомленні.

Фото6 Слово і Діло

поширити новину: