Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Заходи безпеки пов’язані з візитом Президента можуть викликати лише мінімальні незручності для полтавців, – поліція

Уранці 1 вересня деякі інформаційні ресурси Полтави оприлюднюють недостовірну інформацію про масові затори в обласному центрі через начебто приїзд Президента України в місто. Правоохоронці наголошують, що викладена інформація не відповідає дійсності. А Президент України на момент публікації до Полтави ще не прибув.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

“Принагідно нагадуємо, що сьогодні, 1 вересня, у 661 навчальному закладі освіти області починається новий навчальний рік. Близько 300 поліцейських охоронятимуть публічну безпеку та правопорядок біля дитячих закладів освіти. Тож закликаємо не політизувати ситуацію навколо Президента України”, – інформують правоохоронці.

У разі прибуття першої особи держави вживатимуться відповідні заходи безпеки виключно в межах, передбачених законом.

“При необхідності, ймовірне перекриття окремих ділянок дороги буде короткостроковим, з мінімальними незручностями для учасників дорожнього руху. Просимо з розумінням віднестися до роботи поліції та інших правоохоронних відомств. Адже основне завдання для поліції та всіх мешканців та гостей міста – належна безпека та порядок в області! Дякуємо за розуміння!”, – йдеться у повідомленні поліції.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

поширити новину: