Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Забуття гірше зради”: у Полтаві відкрили фотовиставку про українських полонених та зниклих безвісти

У Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. П. Котляревського відкрили фотовиставку на підтримку родин українських військовополонених та зниклих безвісти “Забуття гірше зради”.

На десятках світлин зображені матері, дружини та діти українських бійців, які раніше потрапили до полону або чия доля наразі невідома.

“На цій виставці представлені світлини всіх наших бійців, які потрапили до полону під час виходу з Іловайського котла. Наш батальйон — єдиний, який пройшов два котла та був розформований. У перші дні бійці воювали практично голими та босими, допомагали батьки і волонтери. Діти гідно захищали свою країну”, – розповіла мати українського бійця 40-го батальйону “Кривбасу” Руслана Сугака, який потрапив до полону під час виходу з Іловайська, Олена Сугак.

За словами організаторів виставки, вона є безстроковою та буде постійно експонуватися у фойє обласної бібліотеки.

“Ця виставка завжди є актуальною. Її головна мета — донести до людей той факт, що у полоні знаходяться наші бійці. Для матері найважче — це невизначеність. Я вірю у те, що тут з кожним днем ставатиме менше фотографій, бо полонені повертатимуться додому”, – розповіла заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Катерина Рижеченко.

Читайте також: Минулої доби на Донбасі по всій лінії фронту спостерігалася тиша, – штаб ООС

 

поширити новину: