Ви тут:
Суспільство 

За які переваги краще замовляти меблі, виготовлені на замовлення?

Сьогодні меблі під замовлення вже не сприймаються як щось ексклюзивне, оскільки це стало звичайною практикою не тільки у дизайнерів інтер’єрів, а й у самостійних замовників. Але щоб кухонний або спальних гарнітур, шафа або інші предмети меблювання вийшли максимально якісними, потрібно робити замовлення на виготовлення у надійних та перевірених фахівців.

Якщо вам потрібні послуги меблярів найвищої якості, можете скористатися зручним онлайн-сервісом Viyar Bazar. На порталі https://viyarbazar.com/makers/ представлений величезний вибір майстрів, які мають високу кваліфікацію та багаторічний досвід виготовлення якісного меблювання під замовлення. Щоб підсумковий результат відповідав вашим вимогам та очікуванням, можете підібрати найбільш підходящих фахівців, вивчивши портфоліо та відгуки інших замовників. Відзначимо, що ціни и час виготовлення меблів обговорюються в індивідуальному порядку.

Виготовлення меблів на замовлення: основні переваги

Послуги меблярів Viyar Bazar

До головних переваг виготовлених на замовлення меблів можна віднести:

  • Індивідуальні розміри. Багато хто хоче придбати предмети меблювання, виготовлені за індивідуальним замовленням, оскільки у них нестандартні розміри кімнат в квартирі, приватному будинку або офісі, наприклад, якщо одна зі стін кімнати має закруглення або іншу нетипову форму. Саме в цьому випадку доцільно замовити меблі за індивідуальними мірками. За допомогою сервісу Viyar Bazar ви зможете підібрати майстрів, які виготовлять вироби будь-яких розмірів та форм за фіксованою вартістю.
  • Нестандартний дизайн. Незважаючи на те, що зараз в спеціалізованих магазинах представлений величезний асортимент предметів інтер’єру, складно купити такі меблі, які підійдуть і за габаритами, і за дизайном. Якщо ж замовити виготовлення меблів, то вибір між розміром та зовнішнім виглядом робити не доведеться.
  • Підбір матеріалів та колірної гами. Ви можете вибирати, з чого будуть виконані меблі, а також підібрати колірну палітру до них. Таким чином, можна регулювати вартість виготовлення предметів. Варто врахувати, що від матеріалу залежить і довговічність готового виробу. Меблярі, представлені на сайті сервісу Viyar Bazar, можуть виготовляти меблювання як з недорогих, так і з високоякісних преміальних матеріалів, враховуючи всі побажання замовників.
  • Зміна функціональності. Досить часто трапляється так, що потрібно поставити в шафу вазу чи інші предмети, а місця вже не вистачає. Виготовлення меблів на замовлення може вирішити цю проблему. Ви можете вирішити, який об’єм залишати для зберігання речей, які додаткові полки або шафки робити всередині корпусу та ін. Приватні фахівці зроблять так, щоб всі ваші побажання були враховані, а функціональність готових предметів меблювання було розширено.
  • Високоякісний сервіс. Приватні майстри, які спеціалізуються на виготовленні меблів на замовлення, грамотно налагодили всі процеси, що дозволяє індивідуально опрацьовувати до дрібниць кожне отримане замовлення.

Виготовлення меблів на замовлення позбавляє покупця від маси проблем, пов’язаних з вибором моделі, кольору або габаритів виробу. Потрібно пам’ятати, що таке меблювання має індивідуальні терміни виготовлення через відсутність типового асортименту. Зате будуть враховані всі ваші побажання, і ви отримаєте саме ті предмети інтер’єру, які ідеально впишуться в дизайн конкретної кімнати та будуть радувати око.

Система Orphus