Ви тут:
Суспільство 

Європарламент закликав ввести санкції проти Лукашенка і скасувати ЧС з хокею

Європейський парламент прийняв резолюцію щодо Білорусі, в якій не визнає перемогу президента Олександра Лукашенка на президентських виборах і закликає ввести жорсткі санкції.

Брюссель не визнає результати президентських виборів і не буде вважати Лукашенка президентом Білорусі після закінчення терміну повноважень, інформує Еспресо.TV.

У резолюції міститься вимога ввести санкції проти Лукашенка, чиновників, відповідальних за фальсифікацію результатів виборів, силовиків, причетних до тортур і побиття мирних протестувальників, а також російських громадян, які безпосередньо беруть участь у підтримці режиму Лукашенка в Білорусі.

Європарламент також закликав ЄС припинити видачу кредитів Мінську і відкликати рішення про проведення в Білорусі Чемпіонату світу-2021 з хокею.

“Європарламент у резолюції підтримав створення опозиційної Координаційної ради, закликав керівництво ЄС надавати йому допомогу, а також виступив за негайне звільнення всіх політв’язнів у Білорусі. Резолюція Європарламенту носить рекомендаційний характер”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Reuters

Система Orphus