Ви тут:
PROвсе здоров’я Суспільство 

Яким повинен бути сніданок восени: поради

Сніданок точно повинен бути у вашому розпорядку дня, якщо ви дотримуєтесь принципів здорового харчування. Восени слід дещо скоригувати склад вашого сніданку, адже організму потрібно трохи більше енергії.

Восени змінюється температура і довжина світлового дня, а в умовах зниження температури і збільшення тривалості ночі, організму людини потрібно більше тепла, інформує 24 канал.

А тому корисно буде перейти на режим теплих прийомів їжі. Відтак, прекрасним варіантом сніданку можуть бути запечені яблука в духовці, омлет, сирники чи хрусткий тост з авокадо.

Від вівсянки відмовлятися не варто. І не забувайте про склянку теплої води натще і трав’яні чаї.

Головне правило: не більше, а поживніше.

Часта помилка – збільшення калорійності прийому їжі шляхом збільшення розміру. Та кращим рішенням буде збільшення поживності.

Так, їсти в холодну пору хочеться і треба більше, але в цьому випадку “більше” – не про кількість.

Осінь пора для супів та бульйонів. Поживні, але не дуже калорійні перші страви зігрівають, насичують і добре впливають на роботу шлунку.

Сезонні овочі і фрукти є дуже корисними. Яблука, зокрема, є чудовим джерелом клітковини. До того ж певні вітаміни і тепло людський організм отримує від сонця, а коли сонячного світла стає менше, баланс допомагають заповнити доступні овочі та фрукти.

Тому досить хорошим варіантом є запас з заморожених локальних ягід, які дадуть необхідну організму енергію.

Також запечене яблуко або панкейки з цільнозернового борошна на сніданок здатні задати настрій на весь день.

Сухофрукти також дуже корисні, але калорійніші, тож об’їдатися ними не варто.

Пам’ятаєте і про овочі. Наприклад, домашня квашена капуста – чудове джерело вітаміну С.

У холодну пору року хочеться більше спати, і це нормально, не обмежуйте себе у відпочинку. Недосип не лише позбавляє вас енергії, але і сприяє підвищенню апетиту. Отже, більше спіть – і вам менше доведеться їсти.
поширити новину: