Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Якщо Мінрегіон буде бачити, що ми не встигаємо освоїти кошти, їх будуть перерозподіляти, – Олег Синєгубов про співпрацю з ДФРР

З отриманих коштів ДФРР (86 млн грн) наразі касові видатки в Полтавській області склали 57, 2 млн грн. Ріст, порівняно з попередніми показниками, склав 10, 9%, або – 9 млн 374,2 тис. грн. Зросли також і видатки щодо актів виконаних робіт.

Про це під час апаратної наради повідомила т.в.о. директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА Олена Онупко, розповідаючи про моніторинг реалізації проєктів, які фінансуються в 2020 році за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

“Щодо першого об’єкта – будівництво ЦНАПу у Полтаві – то роботи завершені. Тут 100% будівельна готовність”, – зауважила вона.

Також за рахунок субвенції з держбюджету на реалізацію проєктів з реконструкції та капітального будівництва приймальних відділень закладів охорони здоров’я на Полтавщині реалізується 8 проектів.

“Полтавській області за цією субвенцією виділено 64 млн грн. Наразі отримано субвенції 34,1 млн грн. Це 53,3 % від виділених. Один проєкт – відділення Полтавської обласної клінічної лікарні імені Скліфософського – вже реалізований”, – сказала Олена Онупко.

Щодо ходу будівництва та реконструкції приймальних відділень, то голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов звернувся до голів райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування з проханням активно долучатися до реалізації відповідних проєктів та всіляко цьому сприяти.

 

“Нам потрібно спільно докласти зусиль, щоб, як мінімум ці проєкти розпочати і, як максимум, завершити їх до 2020 року. Знаю проблемні питання, які ули і в Полтаві, і в Кременчуці, і в Миргороді… Але, якщо Мінрегіон буде бачити, що ми не встигаємо освоїти кошти, то їх будуть перерозподіляти на інші регіони. Тоді фактично, дане місто просто втратить можливість отримати сучасне приймальне відділення. Тому давайте до цього не будемо доводити”, – сказав Олег Синєгубов.

Довідково.
Полтавській області цьогоріч на реалізацію 14 проєктів ДФРР виділив  129,7 млн грн. А субвенція державного бюджету на реалізацію проєктів з реконструкції, капітального ремонту 8 проєктів приймальних відділень закладів охорони здоров’я склала 64 млн грн.

Система Orphus