Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Якщо буде велика хвиля COVID-19, то в Україні готові до школи онлайн, — Зеленський у Полтаві

Президент України Володимир Зеленський не виключає можливості продовження школи онлайн у випадку, якщо в Україні буде велика хвиля коронавірусу.

Про це він розповів під час робочої поїздки до Полтави.

На думку Президента, діти повинні навчатись у “живій” школі. Але коронавірус вносить свої корективи.

Я розумію, що школа онлайн це не вихід. Бо для дітей головне – спілкування, діалог і відчуття свободи. І саме такої свободи й спілкуванню можна навчитись тільки в школі. І знання краще сприймаються, коли бачиш вчителя. Замінити “живу” школу на школу онлайн неможливо. Хоча ми готові до такого формату, якщо буде велика хвиля COVID-19. Ми вже експериментували, одними з перших у Європі показали, що таке школа онлайн. Чому ми робили школу телевізійну? Тому що, на жаль, на відміну від інших країн, інтернету у наших в селах поки що немає”, – розповів Володимир Зеленський.

Нагадаємо, з квітня по червень в Україні працювала Всеукраїнська школа онлайн, на українських телеканалах транслювались уроки для учнів початкової та основної шкіл. Також про продовження телевізійного шкільного проекту зазначав і т.в.о Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

На 1 вересня в Україні зафіксовано 123 тисячі 303 випадки захворювання на коронавірус.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначав, що в кінці вересня в Україні будуть виявляти по три тисячі випадків щодня.

поширити новину: