Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Як привчити школярів до здорового харчування, – розповіла Наталія Холоденко

8-річний син зіркового психолога Наталії Холоденко Ларіон обожнює їсти овочі. Однак Наталя зізнається: щоб прищепити синові любов до здорового харчування, витратила півроку. І тепер з гордістю може ділитися власними секретами з іншими батьками.

Про це пише clutch.ua

“Харчування – дуже серйозна річ, яка впливає не тільки на процес навчання, а й на нервовий стан дитини, – пояснює психолог Наталія Холоденко в ефірі каналу «Україна». – Чим більше дитина вживає солодкого, тим дратівливіше, агресивніше і тривожніше стає. Тобто ми повинні розуміти: коли знижуємо кількість вуглеводів, ми автоматично лікуємо нервову систему”.

Особливо небезпечні солодощі у вигляді шкільних перекусів.

“На перерві, коли дитина з’їдає шоколадку, печиво або п’є сік – у неї різко підвищується інсулін, підвищується фізична активність. Але вона йде на урок, сідає і не може сконцентруватися, заспокоїтися. Дитина змушена сорок п’ять хвилин терпіти потребу рухатися, а потім під кінець уроку засинає, тому що інсулін різко падає і активність дуже знижується”, – зазначає психолог.

Мозку людини, а тим більше дитини, може вистачити тих вуглеводів, які знаходяться в овочах і фруктах. Що давати на перекус, а найголовніше, як це зробити правильно, щоб дітям хотілося все з’їсти? Наталя поділилася власними секретами.

«Наприклад, два варених яйця замість бутерброда – це повноцінний білок, це легко носити, легко скласти в контейнер. Треба придумати, що це якась секретна їжа-спецоперація – тільки ти таке їси, а інші діти їдять печиво і бутерброди. А ти-спецагент!”- радить Наталія Холоденко”.

Процес харчування – це окрема наука, яка стає все більш доступною і зрозумілою. Наталя радіє, що ера стурбованих бабусь голодними онуками вже відходить на другий план. І що син може сам визначити, що він вже наївся. До того ж ми живемо в час, коли є багато різних продуктів і поняття “корисно” і “смачно” можна з легкістю поєднувати, головне – знайти свій ефективний рецепт.

«Ось я, наприклад, даю своєму синові оладки з брокколі. Я не роблю чистий виріб з тіста, а додаю кабачки або цукіні, або брокколі – це дуже смачно!», – поділилася експерт.

фото clutch.ua

поширити новину: