Ви тут:
Р Суспільство 

Як правильно вирощувати кабачки?

Сьогодні важко знайти людину, яка хоча б раз в житті не готувала кабачки. Цей універсальний продукт дуже легко засвоюється організмом і має багато корисних властивостей. Кабачки містять багато компонентів які сприяють правильному обміну та допомагають вивести шкідливі речовини з організму. До складу цієї овочевої культури входять ферменти що корисні для людей з хворою печінкою. Кабачки покращують зір та поліпшують сон. Їх рекомендують вживати людям які мають надлишкову вагу. І це далеко не весь перелік корисних властивостей якими багаті овочі.

Поговорімо про особливості вирощування цієї овочевої культури.

Як отримати високий урожай кабачків?

Плануєте посадити кабачки та хочете отримати хороший урожай? Дотримуючись нескладних правил посадки та догляду ви зможете легко вирощувати кабачки на своїй присадибній ділянці.

Почнемо з того, що кабачки можна вирощувати двома способами: висадивши насіння чи розсаду. Для того, щоб отримати високий урожай безрозсадним способом, потрібно придбати якісне загартоване насіння кабачка. Замовити таке насіння можна на сайті domicad.com.ua. Перш ніж висаджувати його у відкритий грунт потримайте кілька днів насіння на сонці. Підготуйте грунт перед висадкою. Його потрібно добре розпушити. Потім можна висаджувати насіння на глибину не більше 4 см.

Висаджують насіння протягом травня та до початку червня. Для того щоб насіння зійшло земля має бути достатньо прогрітою. Не варто садити насіння у холодний грунт. В цьому випадку ви ризикуєте отримати хворі рослини.

Особливості догляду

Забезпечте кабачкам правильний догляд. Організуйте регулярний рясний полив. Бажано робити це у вечірній час. Поливати їх потрібно відстояною теплою водою під корінь. Поки рослини не зацвіли, полив здійснюють не більше одного разу на тиждень. Після того як з’явилися перші плоди полив потрібно здійснювати частіше: кожні три дні.

Для того щоб отримати високий урожай кабачків їх потрібно регулярно підживлювати. Перший раз кабачки підживлюють ще до початку цвітіння. Для цього готують спеціальний розчин з нітрофоски та коров’яку. Наступний етап – підживлення в період цвітіння деревною золою з мінеральним добривом які розводять у воді. Для того щоб закріпити результат, кабачки підгодовують вже тоді як з’явились перші плоди. Для цього у воді розчиняють суперфосфат, сечовину та сульфат та цим розчином поливають рослини.

поширити новину: