Ви тут:
Р Суспільство 

Як правильно використовувати VELO

На правах реклами. Ця продукція містить нікотин і викликає залежність. Ця продукція призначена для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.

VELO – нікотинові паучі, що дозволяє споживати нікотин без тютюну, горіння і попелу. Використовуючи їх, ви можете здобувати порцію нікотину в будь-якому місці та в будь-який час. Використовувати VELO можуть тільки повнолітні, які вже споживають тютюн або нікотин https://go-velo.com.ua/ru/pages/faq.

При використанні нікотинових паучів не виділяється дим, адже у їх складі відсутній тютюн та не потрібен процес горіння. Завдяки цьому ви можете користуватися VELO навіть у громадських місцях, оскільки паучі:
не впливають на вашу посмішку;
не залишають неприємного запаху, зокрема на волоссі й одязі;
не завдають ніякого дискомфорту людям навколо.
Усередині нікотиновмісних паучів знаходяться:
мікрокристалічна целюлоза;
вода;
нікотин, у кількості, що відповідає ступеню міцності;
різні ароматизатори та підсолоджувачі, залежно від обраного вами смаку.

Що можна робити при використанні нікотинових паучів

Користуйтеся паучами наступним чином, щоб отримати нікотинове насичення:
Для використання дістаньте один пауч з упаковки і розмістіть його під верхньою губою, щоб він щільно прилягав до ясен.
Тримайте пауч від 5 до 30 хвилин – це рекомендований час для найбільшої ефективності.

Після використання покладіть пауч до спеціального відділення, який розташований під кришкою.

Відкриту банку з паучами необхідно використати протягом одного тижня. Також дотримуйтесь терміну придатності закритих упаковок, вказаному на зворотному боці банки VELO.

Можна використовувати паучі не руками, а так, як це роблять шведи – за допомогою язика. Це зручно і гігієнічно.

Паучі VELO: що заборонено робити

Не кладіть до рота два і більше паучів одночасно. Якщо не відчуваєте дії нікотину, краще візьміть упаковку з іншим ступенем міцності. Сьогодні виробник “Бритіш Американ Тобакко” пропонує паучі з різним вмістом нікотину, що позначається крапками на упаковці.

Продукт VELO не призначений для жування або розсмоктування, тому не рекомендується користуватися паучами під час пиття або трапези – це може призвести до випадкового проковтування.

Не користуйтеся одним і тим же паучем кілька разів поспіль.

Особливості використання

Якщо ви розмістили пауч VELO між верхньою губою та яснами, після чого відчули поколювання в цьому місці, значить нікотин почав виділятися. Незабаром це відчуття значно ослабне і ви практично перестанете його відчувати, хоча нікотин продовжить поступово виділятися протягом наступних 5-30 хвилин.

Якщо ви відчуваєте запаморочення, з’явилися алергічні реакції чи будь-які інші симптоми поганого самопочуття – негайно припиніть використовувати продукт. Можливо, ви підібрали нікотинові паучі VELO невідповідної міцності або дана продукція не підходить вам через фізіологічні особливості організму. Якщо ви відчуваєте, що “дере в горлі”, значить пауч розміщено неправильно.

Система Orphus