Ви тут:
Р Суспільство 

Як поповнити рахунок київстар з банківської картки?

В сучасному світі важко обійтися без мобільного телефона який в першу чергу виконує функцію зв’язку. Де б ми не були, на роботі чи навчанні, на прогулянці чи в подорожі – якісний зв’язок дозволяє спілкуватись з рідними та близькими й завжди бути в курсі останніх важливих подій. Але рано чи пізно кошти на рахунку закінчуються, а іноді зовсім несподівано. Не завжди вдається завчасно подбати про його поповнення. Та сьогодні це не проблема. Маючи під рукою банківську карту ви можете легко поповнити свій мобільний рахунок без особливих зусиль. Про те як це зробити поговоримо у статті.

Поповняємо рахунок за допомогою банківської картки

Для того щоб поповнити київстар за допомогою банківської картки просто скористайтеся зручним сервісом. Ви можете зробити це на сайті www.ipay.ua. Поповнити рахунок з карти використовуючи даний сервіс дуже легко без реєстрації. Щоб це зробити не потрібно володіти особливими навичками й вміннями. Таку процедуру зможе виконати кожен охочий не витрачаючи багато часу.

Для поповнення рахунку достатньо мати доступ до інтернету та банківську карту. Це можна зробити з комп’ютера, або ж з телефона. Достатньо всього лиш ввести номер мобільного, суму на яку бажаєте поповнити рахунок, а також деякі дані вашої банківської карти. За кілька хвилин гроші опиняться на вашому рахунку.

Для того щоб виконати таку процедуру потрібно буде сплатити певний відсоток комісії. Він є мінімальним. Решта суми яку необхідно сплатити за послугу – це такі ж самі виплати які ви знайдете на подібних ресурсах.

Переваги даної послуги

Все більше людей сьогодні використовують додаток ipay для того щоб поповнити рахунок за допомогою банківської карти. По-перше, тому що це дуже зручно. Ви можете зробити це не виходячи з дому і таким чином зекономите свій дорогоцінний час. Процес поповнення рахунку займає всього кілька хвилин і ви миттєво отримуєте кошти на свій мобільний рахунок.

По-друге, це безпечно. Компанія гарантує захист ваших персональних даних і високо цінує довіру своїх клієнтів. Ви можете бути у цьому впевнені та спокійні.

З ipay можна назавжди забути про те що кошти на мобільному раптово закінчаться і ви залишитесь без зв’язку. Адже поповнити рахунок таким способом зручно у будь-якому місці. Для цього не потрібно бігати містом і шукати вільний робочий банкомат. Достатньо лише мати доступ до інтернету і просто відкрити додаток.

Система Orphus