Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Як на Полтавщині борються з відмиванням доходів одержаних злочинним шляхом, – розповіли податківці

З початку року відділ боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС у Полтавській області виявив 67 фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення.

За результатами проведеного аналізу суб’єктів господарської діяльності на предмет відповідності вимогам законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, складено 14 висновків аналітичних досліджень з ознаками кримінальних правопорушень на загальну суму 59 млн 189 тис. грн (в тому числі 6 матеріалів на суму 18 млн 14 тис. грн за результатами проведеного моніторингу закупівель товарів, робіт (послуг) суб’єктами державної власності), за наступними статтями: 4 – за ст. 209 Кримінального кодексу України на загальну суму встановлених збитків – 10 млн 199 тис. грн, 14 – за предикатними злочинами на загальну суму встановлених збитків – 48 млн 990 тис. гривень.

Приєднано 8 матеріалів аналітичних досліджень з ознаками кримінальних правопорушень до кримінальних проваджень.

Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

За матеріалами відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 4 кримінальних правопорушення на загальну суму 13 млн 520 тис. грн, в тому числі: 1 – за ст. 205 Кримінального кодексу України; 1 – за ст. 191 Кримінального кодексу України на 8 млн 179 тис. грн; 1 – за ст. 367 Кримінального кодексу України на 999 тис. грн; 1 – за ст. 212 Кримінального кодексу України на 4 млн 342 тис. гривень.

фото ілюстраційне

поширити новину: