Волейбол: «Полтавчанка» здобула перші очки у Суперлізі

Підопічні Анатолія Воліченка лише у додатковому періоді поступилися “Волинь-Університет-ОДЮСШ”.

Другий матч полтавок у «домашньому» 2-у турі розпочався перемогою у стартовій партії 25:21, а друга закінчилася на користь волинянок 25:18. Далі «Волинь», здавалося, перехопила ініціативу у протистоянні (27:25), однак молода команда з Полтави знову відновила статус-кво (25:18).

Нарешті, у тай-брейку гості таки дотиснули суперниць – 15:8.

Кращими гравцями «Полтавчанки» у грі стали Марина Гулько (18 очок), Єлизавета Марченко (15) та Олександра Пономаренко (13).

За підсумками 2-турів на рахунку полтавок 2 очки та 8 місце у турнірній таблиці. Різниця м’ячів – 271/358.
У наступному турі, який відбудеться у Чернігові 8-9 жовтня, «Полтавчанка-ПНПУ» зіграє з «Університет-ШВСМ».