Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Від завтра миргородці можуть проголосувати за проєкти Громадського бюджету

Вже завтра, 9 вересня, розпочнеться голосування за проєкти Громадського бюджету. Цього року додані нові банки та нові способи проголосувати від ПриватБанку: у Вайбері та в Телеграмі.

Про це повідомили у Миргородській міськраді.

Проголосувати можна на платформі Громадського бюджету. Спершу потрібно авторизуватися, потім можна проголосувати. Авторизуватися можна через електронний підпис (ЕЦП) чи просто зареєструватися на платформі і заходити через пошту або соцмережі.

“Коли ваш голос буде враховано – кнопка голосування зміниться на повідомлення, що ви підтримали цей проєкт”, – розповіли у міськраді.

Також проголосувати можна через термінали ПриватБанку. Для цього в терміналі потрібно авторизуватись за допомогою картки ПриватБанку (або номеру телефону, що прив’язаний до картки ПриватБанку). У списку сервісів обрати «Голосування за проекти міст», обрати бажаний проект і натиснути «Проголосувати». Коли голос буде враховано – на екрані з’явиться повідомлення про це.

Ще один спосіб – проголосувати через чат боти ПриватБанку у Вайбері та в Телеграмі.

“За їх допомогою можна голосувати за проєкти, а також ділитися проєктами. Потрібно увійти в телеграм і зверху в рядку пошуку ввести @VoteForCityBot”, – додали у міськраді.

Фото: freepik

поширити новину: