Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Велике будівництво: Полтавщина – у трійці лідерів за динамікою освоєння коштів

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов провів селекторну нараду з головами облдержадміністрацій щодо виконання програми «Велике будівництво». Він розповів, що областями-лідерами за динамікою освоєння коштів є Полтавська, Житомирська та Чернівецька області.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Під час наради розглянули питання динаміки будівельної готовності об’єктів, якості виконання робіт та освоєння коштів, передбачених на реалізацію об’єктів програми.

«Продовження будівельних робіт на об’єктах програми є ключовим завданням для всіх областей. Темпи та обсяги фінансування ми контролюємо, держава дотримується фінансових зобов’язань. На сьогодні з державного бюджету профінансовано 67% від передбачених коштів на рік, що складає понад 3 млрд грн. Наразі всі кошти надійшли в регіони, тож області мають всі ресурси для вчасного завершення робіт», – зазначив Олексій Чернишов.

Під час селекторної наради обговорили питання реконструкцій приймальних відділень, які включені в програму «Велике будівництво».

Міністр повідомив, що надано майже всі експертні звіти, отримано 54 повідомлення про початок будівельних робіт. Фінансування проектів реконструкції приймальних відділень, які реалізуються в рамках «Великого будівництва», у цьому році забезпечено на 100%.

Згідно з моніторингом реалізації об’єктів програми «Велике будівництво», середній відсоток будівельної готовності об’єктів, які включені у програму, складає 76%. Це на 6% більше ніж минулого тижня, що свідчить про позитивну динаміку готовності.

Лідерами є Чернівецька, Полтавська та Сумська області, де динаміка в середньому складає понад  9%.

Система Orphus