Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні стартує Місяць кібербезпеки

З 1 по 31 жовтня в Україні відбудеться Місяць кібербезпеки. Заходи покликані сформувати нову культуру поведінки суспільства у кіберпросторі.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

В рамках європейського Місяця безпеки в Україні вже втретє відбудуться заходи для поліпшення знань про кібергігієну та безпечне поводження в кіберпросторі.

Представники Департаменту кіберполіції візьмуть участь у III Міжнародному форумі “Кібербезпека – захистимо бізнес, захистимо державу” та у круглому столі “Практика реагування правоохоронних органів та Судів на кіберзлочини – рекомендації для бізнесу”.

Загалом, протягом жовтня планується проведення 3 форумів, 2 міжнародних науково-практичних конференцій, 2 круглих столів, також плануються онлайн-уроки для учнів та студентів, тренінги та навчальні семінари для представників бізнесу і держустанов.

“Крім того, додатково фахівці кіберполіції упродовж року братимуть участь у Семінарах на теми захисту бізнесу в Кіберпросторі. Заходи відбудуться за ініціативи Торгово-промислової палати України”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Нацполіція

Система Orphus