Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні оштрафували аптеку за продаж “ліків” від коронавірусу

4 вересня АМКУ оштрафував ТОВ “Группа “Аптекарь” на 30 тис. грн за продаж препарату “Антикоронавирус” через оману покупців у назві.

Про це повідомив очільник очільник Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Олексій Хмельницький у соцмережі.

“Сьогодні ухвалили рішення оштрафувати власників аптеки за виробництво та розповсюдженя препарату, який рекламувався як “засіб від коронавірусу”. Так і називався “Антикоронавірус”. Хвиля обурення появою цього “препарату” прокотилась в соцмережах ще в березні, ми взялися за розслідування тоді ж”, -написав Хмельницький.

За словами Хмельницького, у АМКУ провели опитування, і з’ясували, що при купівлі препарату етикетка якого містить позначення “АНТИКОРОНАВИРУС”, зокрема Препарату ТОВ “Группа “Аптекарь”, у 76,8 % респондентів виникало враження, що він має профілактичні або лікувальні властивості.

“Звісно, це була свідома омана людей. Звісно, ми ухвалили рішення про покарання компанії. Грошовий штраф – 30 тис. грн. І пляма на репутації”, – додав чиновник.

Система Orphus