Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні дозволили продавати ліки онлайн

17 вересня Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому з техніко-юридичними правками законопроект №3615-1 “Про внесення змін до статті 19 Закону України “Про лікарські засоби” щодо здійснення електронної роздрібної торгівлі лікарськими засобами”.

Відповідне рішення підтримали 258 народних депутатів.

Законопроектом пропонується закріпити на рівні закону перелік основних вимог до дистанційної торгівлі лікарськими засобами з метою їх імплементації у національному законодавстві та адаптації регулювання даного процесу відповідно до законодавства ЄС.

На думку авторів законопроекту, це дозволить забезпечити захист споживачів від небезпечних, неефективних та неякісних лікарських засобів; урегулювати на законодавчому рівні відносини між органами виконавчої влади, операторами фармацевтичного ринку, логістичними операторами та споживачами лікарських засобів у сфері дистанційної торгівлі лікарськими засобами.

Окрім того, його ухвалення, як очікується, забезпечить гармонізацію чинного законодавства у сфері дистанційної торгівлі лікарськими засобами із законодавством Європейського Союзу.

Система Orphus