Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

В ГУ Держгеокадастру у Полтавській області розбили вікна

Сьогодні, 14 вересня, близько 1-ї години ночі невідомі розбили 13 вікон в ГУ Держгеокадастру у Полтавській області.

Вікна пошкоджені на другому поверсі будівлі, враховуючи кабінет начальника управління.

Детально про інцидент ОКІА “Новинам Полтавщини” розповів в.о. начальника ГУ Держгеокадастру у Полтавській області Костянтин Рибалко.

“Спочатку приїхала патрульна поліція, потім слідчі. Про розбиття вікон почули люди з найближчих будівель. Я приїхав о 3-й годині ночі, коли подзвонила приватна охоронна фірма, яку винаймаємо охорони будівлі. Слідчі дії проводились спочатку на вулиці, дивились на скло, каміння, яким розбили. А потім провели слідчі дії безпосередньо в кабінетах, подивитись скільки маємо збитків. Тому на даний час очікуємо, що буде розпочато кримінальне провадження, сформують справу, щоб вона дійшла до суду”, – говорить Костянтин Рибалко.

На думку в.о. начальника управління, вікна розбила група осіб, яким наразі не вдається здійснювати земельні схеми.

“Тривалий час у Полтаві була певна група людей, які керували певними земельними схемами, тепер їм не вдається цього робити. Я працюю на посаді тільки третій тиждень. І вже є прояви того, що відчувається певний тиск. Це явно не зробили якісь люди, що пожартувати. Персонал наляканий. Але сьогодні працюємо в штатному режимі, бо розуміємо скільки маємо завдань в рамках земельної реформи і працювати потрібно щоденно. Ми не можемо обирати день, коли нам хочеться працювати. Наразі земельна реформа здійснюється на засадах відкритості і ми працюємо з людьми, фермерами, учасниками АТО. Я вважаю, що це один з варіантів залякування. Це не якась випадковість”, – прокоментував Костянтин Рибалко.

У пресслужбі ГУ НП у Полтавській області “Новинам Полтавщини” прокоментували, що поліція прийняли заяву. Наразі триває розгляд справи і буде надана правова оцінка щодо побиття вікон.

Система Orphus