Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

В арт-проекті полтавського вишу розповіли про команду з черліденгу

Команда «Ритм-ПНПУ» – член Полтавської обласної федерації черліденгу, а 12 представників команди у різні роки стали майстрами спорту України з черліденгу.

Про це розповіли у пресслужбі ПНПУ імені В.Г.Короленка.

Історія розвитку черліденгу в полтавському педуніверситеті бере свій початок з 2006 року. Тоді під час турніру «Зірки аеробіки» короленківці зацікавилися новим видом спорту. 

Уже 2009 року Марія Горошко (факультет філології та журналістики) та Тетяна Синиця (факультет фізичного виховання), делеговані від команди «Ритм-ПНПУ» у склад Всеукраїнської федерації черліденгу України, вибороли золоті медалі та звання майстрів спорту України з черліденгу.

З 2009 року на базі факультету фізичного виховання за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, Управління Спортивним клубом ПНПУ імені В. Г. Короленка, ФСТ «Спартак» відбуваються чемпіонати міста та області.

“Ритм-ПНПУ” – активний учасник міжнародних турнірів, зокрема, брали участь у відкритому чемпіонаті Республіки Білорусь (м. Мінськ, Білорусія, 2017 р.),  «Pragua Cheer Open-2019» (м. Прага, Чехія, 2019 р.).

Фото: ПНПУ

поширити новину: