Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Уповноважена з контролю за дотриманням прав людини проінспектувала конвойну службу поліції Полтавщини

З робочим візитом до сектору конвойної служби Управління превентивної діяльності поліції Полтавської області завітала старша інспекторка з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини Управління дотримання прав людини Національної поліції України Наталія Нечепуренко.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Спільно з начальником вказаного сектору капітаном поліції Григорієм Влохом перевірили знання працівниками конвойної служби посадових обов’язків, порядку дій у разі виникнення надзвичайних подій. Окремо правоохоронці провели інструктаж, під час якого нагадали вимоги дотримання законності, порядок застосування вогнепальної зброї і заходи безпеки під час несення служби.

Наталія Нечепуренко звернула увагу працівників конвойної служби на неухильному дотриманні прав осіб, узятих під варту та засуджених до позбавлення волі під час перебування у камерах спеціального транспорту, в залах судових засідань, а також суворому дотриманні заходів, спрямованих на уникнення зараженням коронавірусною інфекцією безпосередньо під час виконання службових обов’язків.

“Окрім того, поліцейські перевірили несення служби конвойними нарядами Полтави та дотримання ними карантинних обмежень під час конвоювання затриманих та взятих під варту осіб”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ НП в полтавській області

поширити новину: