Ви тут:
Суспільство Україна 

Українські та британські воїни-десантники активно готуються до навчань “Об’єднані зусилля – 2020”

Після прибуття десантників 16-ї десантно-штурмової бригади Збройних Сил Великої Британії до України військово-транспортними літаками шляхом десантування розпочалися спільні заходи підготовки з підрозділами Десантно-штурмових військ ЗС України.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

Дані заходи проходять на одному із полігонів Миколаївщини, в рамках підготовки до стратегічного командно-штабного навчання “Об’єднані зусилля – 2020”.

В польових умовах, воїни-десантники Великої Британії та України зміцнюють взаємодію під час комплексу заходів бойової підготовки. Зокрема вогневої, тактичної, повітрянодесантної, інженерної підготовки, тактичної медицини, водінні бойових машин тощо.

За словами командувача Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-лейтенанта Євгена Мойсюка, у пріоритеті підготовки – максимальна взаємосумісність сил та засобів підрозділів обох країн, що є необхідним для подальших спільних дій під час практичних етапів навчання.

Першого дня для британських та українських військовослужбовців був організований показ озброєння та бойової техніки, які знаходяться на озброєнні в Збройних Силах Великої Британії та Десантно-штурмових військах Збройних Сил України.

Після цього воїни-десантники Великої Британії більш детально ознайомилися з можливостями зброї Десантно-штурмових військ, виконавши різні вправи стрільби з автоматів, автоматичних пістолетів, великокаліберних кулеметів, а також озброєння бойових машин.

“Окрім цього, були відпрацьовані спільні тактичні дії британських та українських десантних підрозділів в лісостеповій зоні та умовах урбанізованої місцевості”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Міноборони

Система Orphus